تازه ترین خبرها

ازدحام و شلوغى در پمپ بنزین یادگار

طى دو هفته اخیر ازدحام و شلوغى در پمپ بنزین یادگار بسیار زیاد شده است. به گفته شاهدان حداقل زمان براى سوختگیرى در این پمپ بنزین ۲۰دقیقه است. مردم نسبت به صف طولانى و سهمیه بندى موجود معترض هستند. آنها همچنین در رابطه با حذف ذخیره بنزین کارتهاى سوخت در مهر ماه نگران هستند. این موضوع باعث فروش بنزین سهمیه ای بصورت آزاد در پمپ بنزین ها شده است.

**************************************************************

باند احمدی نژاد: مشارکت از روی دست جندالله بیانیه نوشت

سایت حکومتی سحر نزدیک به باند فاشیستی احمدی نژاد: حزب منحله مشارکت با کپی برداری از روی دست جند الله(جند الشیطان) موضع خود را در خصوص عملیات تروریستی مسجد جامعه زاهدان اعلام کرد.در حالی که گروهک تروریستی و شیطانی جندالله، پس از عملیات انتحاری در مسجد زاهدان، نظام و حکومت را در این فاجعه مقصر دانست، حزب منحله مشارکت نیز دولت را مقصر اصلی در کشته و زخمی شدن 330 نفر از هم میهنانمان در این عملیات تروریستی دانست.در همین رابطه حزب منحله مشارکت که نفرات اصلی آن به اتهام دست داشتن در فتنه پس از انتخابات در زندان هستند،طی بیانیه ای نوشت که دولت با ایجاد تبعیض و دودستگی در کشور باعث ایجاد چنین حوادثی شده است. این در حالی است که این ادعای مشارکت همان بهانه اصلی جندالله برای اقدامات تروریستی و کشتن مردم بی گناه است. جند الله عملیات های تروریستی خود را در پوشش مبارزه برای رفع تبعیض میان شیعه و سنی در منطقه بلوچستان انجام می دهد. 

******************************************************

گزارش خوانندگان؛ ادامه اعتصاب در بازار تبریز

گزارش دریافتی: اعتصاب در سطح گسترده ای در شهر تبریز ادامه دارد و امروز شنبه 26 تیر ماه کلیه مغازه های بازار از جمله راسته بازار، فردوسی، سه راه امین، بازار صفی و بازار طلافروشان امیرکبیر و بازار سنتی و همچنین کلیه مغازه های میدان دانشگاه الی میدان ساعت و نیز بخشهای عمده دکانهای ابوریحان و همچنین ششگلان کره کره های خود را بالا نبردند و جالب اینکه نقاطی از شهر که در گوشه و کنار قرار دارند نیز شاهد بسته بودن بخش عمده ای از مغازه ها از جمله شهرک ولیعصر بودند و سطح شهر خلوت و خاموش بود. تعطیلی امروز در سطح شهر تبریز بی سابقه بوده و در تماسهایی که نیروی انتظامی با سران بازار داشته اند کسبه را به لغو پروانه کسب تهدید کرده اند ولی روحیه بالا و آمادگی اصناف ستودنی است. اصناف تبریز تمایلی به کسب و کار با وضع فعلی ندارند و تهدیدها برایشان معنی ندارد.

/ 0 نظر / 7 بازدید