امام جمعه: فتنه های جدید ما را تهدید می کند

ایرنا: نماینده رهبرمعظم انقلاب در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: مردم نباید بپندارند که با خنثی شدن فتنه سال گذشته دیگر هیچ فتنه ای انقلاب را تهدید نمی کند ، ما هرروز در معرض فتنه های جدید هستیم که جامعه را تهدید می کند.

آیت الله اسدالله ایمانی در خطبه های نماز جمعه شیرازافزود: توطئه های علیه انقلاب به پایان نرسیده ، هر روز توطئه ای دیگری می آید ، مردم و مسوولان باید هشیار باشند و نگذارند فتنه ها و توطئه ها به جامعه لطمه بزند.

وی اضافه کرد: شاخص اصلی برای عبور از توطئه های و فتنه ها حرکت پشت سر رهبری است ،باید رهبری را شاخص حرکت خود قرار دهیم به طوریکه نه از رهبری جلو بیفتیم و نه از رهبری عقب بمانیم.

امام جمعه شیراز ادامه داد : وقتی رهبری مسئله مهم امروز را اجرای صحیح قانون هدفمندی یارانه ها اعلام می کنند ، همه تلاشها باید در این راستا انجام شود که این قانون به خوبی اجرا گردد ، روزنامه ها و مطبوعات هم باید جامعه را به این سمت هدایت کنند که این قانون درست پیاده شود.

آیت الله ایمانی بیان کرد: ما از مطبوعات و رسانه ها انتظارداریم که فضای عمومی جامعه رابه سمت اصلی ترین مسئله روز که همان اجرای قانون هدفمندی یارانه ها است هدایت کنند ، مسلما اگر مردم توجیه نشوند و این قانون به خوبی اجرا نشود مسایل و مشکلاتی بروز خواهد کرد.

امام جمعه شیراز گفت: رسانه ها و مطبوعات باید کمک کنند تا مردم در کنار دولت بمانند.

/ 0 نظر / 22 بازدید