گروه "جندالله" مسئولیت انفجارهای زاهدان را بر عهده گرفت

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله

دو عملیات استشهادی در جمع پاسداران در روز پاسدار

بسم الله الرحمن الرحیم
الله اکبر، الله اکبر، الله اکبر
و لله العزة و لرسوله و للمومنین

بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که امشب دو تن از فرزندان ایمان و حماسه در عملیاتی بی نظیر در قلب سپاهیان و پاسداران که در حسینیه زاهدان مشغول برگزاری همایش روز پاسدار بودند بیش از صد تن از پاسدارن و سپاهیان حزب الشیطان را به درک اسفل السافلین واصل کردند.

نوجوان عزیز محمد ریگی و مجاهد عبدالباسط ریگی این عملیات عظیم را به اجرا گذاشتند و یزیدیان زمان را به سزای اعمال جنایتکارانه و ننگینشان رساندند.

در این عملیات در مرحله اول مجاهد بزرگوار عبدالباسط ریگی خود را به میان پاسداران در همایش روز پاسدار رسانده و با انفجار خود دهها تن را به هلاکت رساند و پس از آن که نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و نظامی منطقه را به محاصره خود درآورده بودند شهید عزیز محمد ریگی خود را به میان جمع نیروهای امنیتی و نظامی رسانده و با انفجار خود دهها تن دیگر را به درک واصل نمود.

این عملیات پاسخی است به جنایات بی وقفه رژیم در بلوچستان که فکر می کرد با دستگیری و شهادت رهبر شهید امیر عبدالمالک مبارزه به پایان رسیده است اما دو جوان شهید با فدا کردن خود رویای دژخیمان و طاغوتیان را به خاک مالیدند و با شهید کردن خود ثابت کردند که این مبارزه و جهاد را نهایتی جز شکست و رسوائی متجاوزان و جنایتکاران نیست و نخواهد بود.

فرزندان ایمان با پروردگار خود عهد بسته اند که تا آخرین قطره خون به جهاد و مبارزه ادامه دهند و عرصه را برای متجاوزان و جنایتکارن تنگ کنند تا سرزمین بلوچستان را ترک کنند و مردم مسلمان بلوچ خود بتوانند بر سرنوشت خود حاکم شوند.

یا زندگی با عزت یا مرگ با شرف

جنبش مقاومت جندالله

****************************************************

گزارش خوانندگان از انفجارها در زاهدان؛ حدود 30 کشته

یکی از خوانندگان: دو بمب انتحاری در مسجد جامع زاهدان منفجر شد.بنا به گفته شاهدان عینی دو عامل انتحاری خود را به ترتیب در داخل مسجد و مقابل مسجد جامع مقارن با ساعت ۳۰/۲۱ امشب منفجر کردند.مسجد جامع زاهدان در خیابان آزادی این شهر قرار دارد. به گفته شاهدان انفجارها حدود ۳۰ کشته برجای گذاشته است. این خبر فقط بنا به گفته تعدادی از افراد مدعی حضور در حادثه تهیه شده است

/ 0 نظر / 6 بازدید