محکومیت یک ترم تعلیق برای فعال دانشجوئی بابل

کمیته انضباطی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل طی حکمی حسین ضامن ضرابی فعال دانشجوئی این دانشگاه را به یک ترم تعلیق با احتساب سنوات محکوم کرد.

به گزارش دانشجونیوز حسین ضامن ضرابی دبیر کانون شعر و ادب دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل پس از احضار به کمیته انضباطی به یک ترم محرومیت از تحصیل با احتساب سنوات محکوم شده است. یک منبع مطلع از فعالین دانشجوئی دانشگاه صنعتی نوشیروانی به دانشجونیوز گزارش می دهد که حکم انضباطی این فعال دانشجوئی در حالی صادر شده است که استناد کمیته انضباطی برای صدور این حکم شرکت چند تن از دانشجویان دیگر این دانشگاه به همراه خانواده هایشان در یک مهمانی خانوادگی بوده است.

گفتنی است این فعال دانشجوئی عکس های مربوط به این مهمانی خانوادگی را در پروفایل شخصی خودش در سایت فیس بوک گذاشته بود و کمیته انضباطی دانشگاه با استناد غیرقانونی به این عکس ها ضامن ضرابی را محکوم به محرومیت از تحصیل نموده است.

حسین ضامن ضرابی که عضو شورای عمومی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی می باشد در هفته های اخیر با وجود آنکه در مرخصی تحصیلی به سر می برد بارها از سوی رضاعلی قربانی ( رئیس حراست دانشگاه نوشیروانی‌ ) و پورتقی ( دبیر کمیته انضباطی دانشگاه نوشیروانی ) تهدید شده بود. این فعال دانشجوئی در حالی حکم یک ترم محرومیت از تحصیل با احتساب سنوات را دریافت نموده که ۱۸ واحد تحصیلی برای اخذ مدرک کارشناسی اش باقی مانده و در حال آماده شدن برای برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰ در بهمن ماه سال جاری بود.

در حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری کمیته انضباطی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل احکام انضباطی محرومیت از تحصیل برای محسن برزگر، ایمان صدیقی ، نیما نحوی، محمد علمی ، محمد عسگری ، جلال الذین صادقی ، راضیه دیهیم صالحی ، فرشید ستاری فر و معین اسلامی جم از اعضای شورای عمومی و مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی صادر کرده است.

/ 0 نظر / 19 بازدید