تازه ترین خبرها

اعتراف صدا و سیما؛ نگرانی شدید مردم از آلودگی آب تهران

صدای و سیمای رژیم: وزیر بهداشت چند روز پیش از وجود نیترات بالا در آب آشامیدنی برخی مناطق تهران صحبت کرد که موجب نگرانی بین مردم این مناطق و به تبع آن ، پررونق شدن بازار آب معدنی در این مناطق شده است.......آیا بهتر نیست مسئولان موقع صحبت کردن از مسایلی که مردم را نگران می کند دقیق و مصداقی صحبت کنند تا مثلا یک مشکل مربوط به چند درصد مردم تهران به 100 درصد آنها تعمیم داده نشود؟ آیا بهتر نیست در این مواقع فقط مسئولان و کارشناسان ذیربط صحبت کنند و هر کسی صرفا به خاطر احساس مسئولیت وارد ماجرا نشود و ابهام را بیشتر نکنند؟

***************************************888

سردرگمی سرکرده پاسداران و ریزش نیروهای رژیم

باشگاه خبرنگاران بسیج: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در دیدار با پاسداران و بسیجیان استان سمنان گفت : ما باید همواره آماده باشیم تا اگر خطری پیش آمد با آن مقابله کنیم. اگرچه دشمن امروز جرات حمله نظامی به جمهوری اسلامی را ندارد ، اما باید کاری کرد که دشمن خیال حمله به سرش نزند.

سردار "محمدعلی جعفری" گفت : پاسداران و بسیجان مدافع و نگهبان انقلاب اسلامی هستند و باید دانست که فتنه های عمیق سال گذشته خطر خیلی بزرگی بود که انقلاب را تهدید کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: ما امروز در جنگ نرم قرار داریم و دشمن هر روز تعرض بیشتری به ما می کند و افرادی که به هر بهانه ای نسبت به انقلاب مسئله دار می شوند نشان می دهند که جنگ نرم بر روی آنها تاثیر گذاشته است.

/ 0 نظر / 7 بازدید