ما اهل کوفه نیستیم علی...؛ به اهل کوفه شبیه تریم

سایت کلمه: غلامعلی رجایی پژوهشگر و از رزمندگان دفاع مقدس در مطلبی که در وبلاگ خود آن را منتشر کرده است نوشت: دیروزکه حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد علی انصاری کرمانی از دفتر امام با من تماسی داشت و فرمایشی، از او درباره سناریوی اخیر سایت مشرق درباره حضور حجت الاسلام سید علی خمینی نوه گرامی امام در سالگرد ۹ دی در مهدیه تهران وانتشار تکذ یبیه ای از قول ایشان در رد بیانیه دفتر امام سوال کردم، ضمن تاکید برعدم حضور آقای سید علی خمینی درمهدیه که بر من مسلم است گفت به دنبال شکایت ازدروغ پردازان این ماجرا هستیم وبرای این کار وکیل هم گرفته ایم.

از شنیدن این حرف جناب انصاری – که بامحبتهایش به من در دوران نورانی جنگ درترتیب ملاقاتهای خصوصی من وبعضی از خانواده های شهدا و فرماندهان و زحمت کشان جنگ با حضرت امام حقی بزرگ داشته ودارد – هم خوشحال شدم وهم متاثر.

خوشحال از اینکه هنوزخوشبختانه دراین مملکت به رغم بی قانونیهایی که بویژه نسبت به منتقدین حکومت وحاکمیت شده ومی شود دیوارقانون بلند است و سر و کار متخلفین با قانون افتاد ه وخواهد افتاد و هیچ کس را ازحکم قانون گریزی نیست وناراحت از اینکه کاربعضی از شیعیان علی(ع) که صدیق اکبر است وسینه زنان امام حسین(ع) که آیینه گردان صداقت درعالم وجود است به جایی رسیده که درتوهمی کودکانه در جهت مصادره نام ویاد امام در جهت مقاصد پست وحقیر خویش دیوارمیراث داران خمینی را آنقدر کوتاه دیده اند که به فکرهزینه کردن از وجاهت یادگاران ایشان افتاده اند.

به این دوستان برادرنما!توصیه بیفایده ای می کنم که اندکی از تلاش خویش درخلق سناریوهای جدید در مبارزه با فتنه گران! بکاهند ولا اقل چند صفحه تاریخ بخوانند تا ببینند این معلم پیربشریت درباره سرنوشت دروغ سازان ودروغ بازان چه می گوید وعاقبت آنان را چگونه ترسیم می کند.

پدیده شگفت این روزها وماهها این است که بعضی دوستان با نادیده گرفتن تعالیم عالیه پیامبرگرامی اسلام وائمه معصومین علیهم صلوات الله با رفتارهای نادرست و روشهای اشتباه خود به دنبال اثبات این واقعیت تلخ هستند تا به جامعه القا کنند که:

هم می توان متدین بود و به آخرت ایمان داشت، شیعه علی وسینه زن امام حسین و منتظر امام زمان بود، به خمینی عشق ورزید و درعین حال به راحتی دروغ ساخت ودروغ پرداخت.

هم می توان روز وشب قرآن خواند وهم بی اعتنا از کنارآیات مکرر نورانی آن درباره دروغ ودروغگویان گذشت.

هم می توان مسلمان بود وهم به سادگی به دیگران تهمت وافترا زد.

هم می توان خطا وستم کرد ستمکار وخطاکاربود و مزورانه قیافه حق به جانب ضدیت با ستم گرفت.

هم می توان ظالم بود و در عین حال قیافه مظلوم به خود گرفت.

هم می توان فتنه آفرید وهم بی گناهانی را متهم به فتنه کرد.

کمی درباره این عبارت بیندیشند وبیندیشیم :.

بعضی ازما اگرچه در ظاهر و گفتارشیعه حسین هستیم ولی درعمل ورفتار به اهل کوفه شبیه تریم.

خدایا دستی از غیب برون آر تا کاری بکند!

/ 0 نظر / 22 بازدید